|
|
|
|
|
Nieuwe artikelen  |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domaine Clement Lissner | Bruno Schloegel is de man die Domaine Clement Lissner onder zijn hoede heeft. Bruno ontmoeten is een genot op zich. Het maken van wijn is iets dat uit zijn tenen komt.
De manier waarop is er een met veel respect voor de natuur. Deze krijgt in zijn wijngaarden alle ruimte om haar eigen gang te gaan. Sinds 2007 is Clement Lissner door Ecocert gecertificeerd voor biologische wijnbouw.
Domaine Clement Lissner heeft in Wolxheim, dat in het uiterste noorden van de Elzas ligt, een grote verscheidenheid aan terroirs ieder met hun eigen micro klimaat. Combineer dit met een grote varieteit aan druivensoorten en een scala aan wijnen behoort tot de mogelijkheden.
Een deel van de terroirs van Clement Lissner liggen in het gebied dat behoort tot de Grand Cru Altenberg de Wolxheim. |
 |
|
 |
| Artikel 1 tot en met 4 (van 4 artikelen) |
Result Pages: 1 |
| Artikel 1 tot en met 4 (van 4 artikelen) |
Result Pages: 1 |
|
|
|